225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Folyóparti városka naplementében, 1929

264. Telbisz Albert (Budapest, 1893 - Budapest, 1945)

Folyóparti városka naplementében, 1929

olaj, fa

39*66 cm

j.b.l.: f. A. Telbisz A. 1929