225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mocsaras táj

265. Gadic J. jelzéssel, 19. sz. vége

Mocsaras táj

olaj, vászon

37,5*61 cm

j.b.l.: J. Gadic