225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mocsaras táj, 1916

266. Nozal, Alexandre (Neuilly-sur-Seine, 1852 - Párizs, 1929)

Mocsaras táj, 1916

olaj, vászon

38,5*55 cm

j.j.l.: A. Nozal 1916