225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Medici Mária megkoronázása a Szent Denis templomban, 1610

22. Audran, Jean (Lyon, 1667 - Párizs, 1756)

Medici Mária megkoronázása a Szent Denis templomban, 1610

rézmetszet, papír

510*860 mm

j.b.l.: peint par Pierre Paul Rubens et grave per Jean Audran