225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szirén és Triton

23. Kessel, Theodor van (1620 - Antwerpen, 1660) Pieter Paul Rubens után

Szirén és Triton

rézmetszet, papír

220*325 mm

j.b.l.: P. P. Rubens invenit, Theod. van Kessel fecit