225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Négyosztatú ikon, Négy Mária ábrázolással és a Szentháromsággal

24. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Négyosztatú ikon, Négy Mária ábrázolással és a Szentháromsággal

olaj, fa

41*35 cm