225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szent szerzetesek

25. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Szent szerzetesek

olaj, fa

26,5*21,5 cm