225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Úti ikon-triptichon

26. Orosz művész, 19. sz. második fele

Úti ikon-triptichon

bronz

10*14 cm

zománc díszítéssel