225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lovasok a hóban

306. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Lovasok a hóban

olaj, vászon

19,5*27 cm

sérült