225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falurészlet

307. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Falurészlet

olaj, vászon kartonra ragasztva

40,5*58,5 cm

j.j.f.: Járitz