225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Bábonyi táj, 1943

308. Magyar festő, 20. sz. első fele

Bábonyi táj, 1943

akvarell, papír

150*215 mm

j.j.l.: Bábony, Rudnay Gyula, b.l.: 1943