225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Álló akt

335. Magyar szobrász, 20. sz. első fele

Álló akt

bronz

m: 41,5 cm

j.n. talapzaton felirat: Szoboszlay S. 930