225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Bányász

336. Picault, Emile Louis (1833 - 1915)

Bányász

bronz

m: 76 cm

j.j.o.: E. Picault

bányászlámpa sérült