225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falusi idill

449. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Falusi idill

olaj, fa

60*35 cm

j.j.l.: Pólya Tibor