225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Enyelgés a szalmakazal tövében

448. Bíró Béla (Makó, 1889 - ?)

Enyelgés a szalmakazal tövében

olaj, karton

50*30 cm

j.b.l.: Bíró