225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Róma látképe, 1840

100. Markó Károly, ifj. (Pest, 1822 - Moszkva, 1891)

Róma látképe, 1840

olaj, vászon

44*55,5 cm

j.k.l.: C. Markó 1840