225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Itáliai részlet alakokkal

99. Alott, Robert (Graz, 1850 - Bécs, 1910)

Itáliai részlet alakokkal

olaj, vászon

32*47,5 cm

j.j.l.: R. Alott

sérült