225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Rókavadászat, 1650 körül

98. Jong, Ludolf de (Rotterdam, 1616 - Rotterdam, 1679)

Rókavadászat, 1650 körül

olaj, vászon

57,5*77,5 cm

j.b.l.: J.L.