225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Házépítők

568. Vadász Endre (Szeged, 1901 - Budapest, 1944)

Házépítők

rézkarc, papír

200*240 mm