225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falusi mulatság

567. Vadász Endre (Szeged, 1901 - Budapest, 1944)

Falusi mulatság

rézkarc, papír

140*185 mm

j.k. a nyomaton: Vadász Endre