225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Dombos táj, 1968 (Erdélyi dombok)

566. Barcsay Jenő (Katona, 1900 - Szentendre, 1988)

Dombos táj, 1968 (Erdélyi dombok)

ceruza, papír

140*160 mm

j.j.l.: Barcsay, b.l.: 1968