225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Csendélet pipadohánytartó zacskóval

167. Bachmann Károly (Budapest, 1874 - Budapest, 1924)

Csendélet pipadohánytartó zacskóval

olaj, fa

11,5*16 cm

j.b.l.: Bachmann