166. Zombori - Moldován Béla (Munkács, 1885 - Balatonfüred, 1967)
"Feleségem arcképe", 1935
olaj, falemez
102*75 cm
j.b.l.: Zombory Moldován Béla 1935
Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1936.