225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Feleségem arcképe", 1935

166. Zombori - Moldován Béla (Munkács, 1885 - Balatonfüred, 1967)

"Feleségem arcképe", 1935

olaj, falemez

102*75 cm

j.b.l.: Zombory Moldován Béla 1935

Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1936.