225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kerítőnő

165. Béli Vörös Ernő (Vágújhely, 1882 - Budapest, 1922)

Kerítőnő

olaj, vászon

102*92 cm

j.b.l.: Béli Vörös

sérült