225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Sáros utca

425. Gyelmis Lukács (Szabadka, 1899 - Budapest, 1979)

Sáros utca

olaj, vászon

69,5*60 cm

j.j.l.: Gyelmis L.