225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Villa kertje, 1926

424. Kántor Andor (Budapest, 1901- Budapest, 1990)

Villa kertje, 1926

olaj, karton

62*50 cm

j.j.l.: Kántor Andor 926