225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vízpart

423. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

Vízpart

olaj, vászon

48,8*83 cm

j.j.l.: Szüle, ho. címke: Sárosi bizottság 1915