225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Felsőbányai látkép

422. Mund Hugó (Marosszentmargita, 1892 - Buenos Aires, 1962)

Felsőbányai látkép

olaj, vászon

51*60 cm

j.b.l.: Mund H.