225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kurszki Istenszülő (Istenanya a Jel, prófétákkal)

35. Orosz ikonfestő, 1800 körül

Kurszki Istenszülő (Istenanya a Jel, prófétákkal)

olaj, fa

53*42 cm

sérült