225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tyihvini Istenanya

36. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tyihvini Istenanya

olaj, fa

22*18 cm