225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

37. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

olaj, fa

31*26,5 cm

sérült