225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kazányi Istenanya

38. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Kazányi Istenanya

olaj, fa

31*26,5 cm