225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tyihvini Istenanya, 1890

39. Orosz ikonfestő

Tyihvini Istenanya, 1890

olaj, fa

18*14,5 cm

sérült