225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Velencei részlet

187. Fulleylove, John (Leicester, 1845-London, 1908)

Velencei részlet

színezett litográfia, papír

190*260 mm

j.j.l.: J. Fulleylove