225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A Canal Grande háttérben a Santa Maria della Salute templommal

186. Howe, L. van jelzéssel, 19. sz. vége

A Canal Grande háttérben a Santa Maria della Salute templommal

olaj, fa

20,5*31,5 cm

j.j.l.: L. van Howe