225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Napfényes utcarészlet, 1904

185. Alt, Franz (Bécs, 1821 - Bécs, 1914)

Napfényes utcarészlet, 1904

olaj, karton

28*19 cm

j.j.l.: Franz Alt 1904