225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Japán nő

184. Tornai Gyula (Görgő, 1851 - Budapest, 1928)

Japán nő

olaj, fa

21*19,5 cm

j.b.f.: Tornai Gy.