225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Marilyn Rock"

594. Donde, Daniele (Cremona, 1950 - ?)

"Marilyn Rock"

akril, vászon

91*59,5 cm

j.j.l.: Donde