225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Itáliai tengerpart

593. Bölcskey Ferenc (Cinkota, 1897 - ?)

Itáliai tengerpart

olaj, vászon

59*78 cm

j.b.l.: Bölcskey