225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Vitorlás a tihanyi kikötőben"

592. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

"Vitorlás a tihanyi kikötőben"

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Pleidell