225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Római harci szekér

325. Osztrák szobrász, 19. sz. második fele

Római harci szekér

bronz, márvány talapzaton

24*35*16 cm