225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ferenc József büszt "Viribus unitis" felirattal

326. Damkó József (Németpróna, 1872 - Budapest, 1955)

Ferenc József büszt "Viribus unitis" felirattal

ón

m: 37 cm

j.j.k.: Damkó J.

sérült