225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Állatviadal

322. Osztrák szobrász, 19. sz. vége

Állatviadal

bronz, márvány talapzaton

28*41 cm, talapzat m: 6 cm

j. a talpo olvashatatlan

márvány sérült