225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vágtató germán vitéz

323. Osztrák vagy német szobrász, 19. sz. vége

Vágtató germán vitéz

bronz

m: 38 cm