225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lator a Kálváriából

46. Magyarországi szobrász, 18. sz.

Lator a Kálváriából

faragott fa

m: 86 cm

sérült, hiányos