225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mária a gyermek Jézussal

47. Magyarországi szobrász, 1700 körül

Mária a gyermek Jézussal

faragott, aranyozott, festett fa

m: 105 cm

sérült, hiányos