225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fájdalmas Mária

48. Német művész, 17. sz.

Fájdalmas Mária

tűzaranyozott trébelt rézlemez

m: 53 cm