225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szőnyegjavító asszonyok

538. Perlmutter Izsák (Pest, 1866 - Budapest, 1932)

Szőnyegjavító asszonyok

akvarell, papír

1000*710 mm

j.j.l.: Perlmutter