225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Peer Gynt meglátja Solvejget

539. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Peer Gynt meglátja Solvejget

akvarell, papír

360*290 mm

j.j.l.: BA