225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Madarak a tóparton

540. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Madarak a tóparton

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.f.: Járitz